Wie werk maakt van een uitgekiend merkenbeleid (Salt & Pepper, Chic, ONA, BonBistro, ...), een logistieke afhandeling op topniveau en een betere serviceverlening, zet al een flinke stap op weg naar de top.
Dat bewijst alvast de groothandel in glas en decoratie Fine Dining & Living uit Geel, die met de invoering van Dynamics 365 Business Central en de iFacto Distri+ apps de logistieke, administratieve en financiële processen over heel het bedrijf stroomlijnde en meteen ook resources vrijmaakte om te voldoen aan de vraag van de klant naar een steeds betere informatievoorziening.
Dynamics 365 Business Central en de iFacto Distri+ apps werden geïmplementeerd met een bijzondere focus op de WMS-module en de iFacto Distri+ Magazijnscanning.
Het geïntegreerde platform dat door iFacto werd ingevoerd, moet Fine Dining & Living toelaten om ook in de komende jaren te blijven optimaliseren en innoveren.
Heeft u een vraag? Wij staan voor u klaar.